Na kole regionem za ZDRAVOU VÝŽIVOU aneb Pivovar

20. května 2015 v 20:15 | DAKO |  Knihovníci MUB - akce
NA KOLE REGIONEM ZA ZDRAVOU VÝŽIVOU
Knihovnice MUB v roce 2015 připravily pokračování seriálu
Zdravý životní styl se zaměřením na zdravou výživu.

Druhou letošní exkurzi, kterou zajistila knihovnice Š. Krejzová, jsme absolvovaly v úterý 19. května. Kde? Navštívily jsme rodinný pivovar Propper v Praskačce, který se zaměřuje na vaření piva v domácích podmínkách.
"Pivo vařené s láskou"…

S postupem vaření piva a expedice nás seznámil majitel a sládek Pavel Propper, který ho vaří s největší péčí a láskou. Milí hostitelé pro nás připravili ochutnávku výborného rakytníkového piva. Pokud máte rádi poctivé, kvasnicové nepasterované pivo a domácí atmosféru, přijďte ochutnat. U nás jste vždy vítáni znělo pozvání od pana sládka.
Na zdraví.

fota:DAKO
Rodinný pivovar Propper založil Pavel Propper s manželkou v roce 2012. S vařením piva v domácích podmínkách začal již v roce 2005. Pivovar nabízí světlý ležák Propper 11, raritou je Rakytníkové pivo, na jaře a na podzim se pro osvěžení nabídky vaří pšeničné pivo a v zimních měsících silnější černá piva až do 16 stupňů.

Nabízíme pivo vařené tradiční technologií. Pivo vyniká specifickou chutí i barvou. Majitel a sládek Pavel Propper ho vaří s největší péčí a láskou. Díky malému výstavu je opravdu každý litr piva pod stálou kontrolou. U nás jste vždy vítáni znělo pozvání od pana sládka.

V prostoru pivovaru je přísný zákaz kouření.
Pokud máte rádi poctivé, kvasnicové nepasterované pivo a domácí atmosféru, neváhejte a ochutnejte.
Průběh exkurse najdete ve fotogalerii.
Děkujeme za vlídné přijetí majitelům firmy a přejeme jim hodně úspěchů v dalším podnikání.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama