Festival Songfest aneb Rok koně

12. ledna 2014 v 12:01 | DAKO |  akce
Oslavy příchodu roku 2014 jsou za námi a další vítání nového roku je před námi - tentokráte dle čínského lunosolárního kalendáře. Na přelomu ledna a února skončí Rok hada a příštích dvanáct měsíců bude ve znamení koně. Uvítat nový Rok koně bude moci uvítat devět českých a moravských měst díky vytříbenému programu multikulturního hudebního festivalu Songfest mezi 23. lednem a 8. únorem stylovou oslavu v rytmu domácí i zahraniční hudby.

"Kůň je velmi pozitivní tvor, inteligentní a duchovní, odjakživa byl a je velkým přítelem člověka. Přináší akční a laskavý rok," říká ředitelka festivalu Songfest.cz a s úsměvem zve k návštěvě: "Čínský kalendář přiřazuje každému roku jak zvíře, tak také prvek či materiál. Tím je pro rok 2014 dřevo. Dřevěný kůň symbolizuje sílu, rychlost a průbojnost. Čeká se, že rok 2014 bude velmi dynamický a může přinést zásadní změny, zvraty a překvapení. Věříme, že náš Songfest.cz poskytne všem potěšení a energii Rok koně využít k rozletu, nebo jej prostě jen dobře ukočírovat."

Festival připravuje již po třinácté jeho zakladatelka - čínská zpěvačka Feng-yün Song, společně s duchovním otcem projektu, hercem a moderátorem Jaroslavem Duškem. Šansonově laděný písňový program Fen-yün Song a Tria PUO spolu s originálním Duškovým humorem budou páteří programu.
Rok koně má být akční a laskavý.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavínka Otavínka | Web | 12. ledna 2014 v 12:12 | Reagovat

Díky za pohodovou zprávu. Koně mám ráda. Jako malá a mladá jsem na koni jezdila.
Už se těším, co to přinese. Přeji příjemnou neděli.

2 DAKO DAKO | 14. ledna 2014 v 8:57 | Reagovat

[1]: Otavínko, díky za návštěvu a doufejme, že opravdu laskavý bude. Přeji hodně zdraví a pohody.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama