Čtyřlístek - animovaný film

28. února 2013 v 13:05 | DAKO |  akce
ČTYŘLÍSTEK VE FILMU!
Do muzea Čtyřlístku se můžete podívat v reportáži z návštěvy v loňském roce. A v letošním roce se můžete podívat na zvířátka z Třeskoprsk v KINECH.

Příhody kresleného Čtyřlístku jsou již po čtyři generace fenoménem českých dětí, avšak teprve nyní se zvířátka z Třeskoprsk dočkala také filmového zpracování. Celovečerní animovaný film Čtyřlístek ve službách krále konečně vstoupí do kin dnes, 28. února 2013. Jeho režisér Michal Žabka přitom patřil už v dětství mezi věrné fanoušky Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka, kteří za sebou dnes mají přes 540 příběhů a další stále přibývají.

…Celovečerní film Čtyřlístek ve službách krále vypráví o setkání čtyř hrdinů s císařem Rudolfem II., jemuž pomáhají získat kámen mudrců. Film se inspiroval motivem z příhody Kámen mudrců, kterou stejně jako scénář napsali Hana a Josef Lamkovi. Producenty jsou Miloslav Šmídmajer ze společnosti Bio Illusion a Aleš Tříska z distribuční firmy Cinemart. "Kdyby to nebyl Čtyřlístek, byl by to film pro děti tak do osmi let, ale protože je to Čtyřlístek, budou na něj chodit asi i jejich rodiče a prarodiče," dodává Tříska představu o cílové skupině…
foto:DAKO
Krásné zážitky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama