Čtenář roku 2012

27. března 2012 v 22:05 | DAKO |  zajímavosti
Naše knihovna vyhlásila výsledky ankety
Čtenář roku 2012
Citace:
...Naše knihovna se připojila k celorepublikové propagační akci Čtenář roku 2012, kterou vyhlásil Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) v rámci Března - měsíce čtenářů. Ve středu 21. 3. 2012 byl v přednáškovém sále slavnostně vyhlášen a oceněn nejvěrnější čtenář Knihovny města Hradce Králové, zároveň nejvěrnější čtenář Královéhradeckého a Pardubického kraje, a také absolutní vítěz regionu 08 Východní Čechy.

Nejprve byl vyhlášen vítěz místní, tj. čtenář roku naší knihovny. Z celkově přihlášených 55 účastníků soutěže byl vybrán jako nejdéle aktivní čtenář pan Vladimír Macháček, který je uživatelem knihovny již od roku 1935. Veřejnosti ho představila paní Zuzana Rychterová, vedoucí pobočky Moravské předměstí B - Médium, kterou pan Macháček pravidelně navštěvuje.

Také naše dětská oddělení vyhlásila své nejaktivnější čtenáře letošního roku ve věku do patnácti let. A protože mottem Března - měsíce čtenářů je slogan "Sladký život s knihovnou", obdrželo celkem osm dětských vítězů kromě diplomů a knižních cen, také sladkou odměnu...
Podrobnosti, informace a foto najdete v oddíle - Archiv akcí
GRATULUJEME.
foto:DAKO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama