Právě skončilo...

3. prosince 2010 v 8:32 | DAKO |  aktuality
Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR a Klub dětských knihoven SKIP vyhlásil 3. ročník soutěže o nejlepší knihovnu pro děti (= oddělení pro děti ve veřejné knihovně) s názvem
Kamarádka knihovna

 HODNOCENÍ SKONČILO - VYSVĚDČENÍ PRO KNIHOVNU JSOU NAPSÁNA!
Několik náhodně vybraných ukázek hodnocení pobočky Labská - Duhovka Knihovny města Hradce Králové 
80 školáků přidělilo své knihovně 674 jedniček, 37 dvojek, 8 trojek, 1 čtyřku a 1 pětku.
---
Paní knihovnice je velmi příjemná. Dokáže poradit i vysvětlit. Má v knihovně pestrý výběr knížek a časopisů. Sem navýsost spokojená. Už není co bych řekla. Snad jen to, že lepší knihovnu a knihovnici, sem si nemohla přát.
---
Paní knihovnice je moc příjemná a mám ji móc ráda! V knihovně je několik druhů knížek, proto si mám z čeho vybírat Lepší knihovnu neznám.
---
Je to tady dobrý. Ale někdy se tady neviznám. Jinak je to tady sepééér
---
Líbý se mi tu že maj knižky zeřazené pode věku dětí
---
Paní knihovnice je velmi příjemná a hodná. Dokáže nám poradit a pomoc najít knížku, kterou potřebujeme. Pokud zde knížka zrovna není zarezervuje nám ji a když se objeví tak nás informuje. Tuto knihovnu mám velmi ráda také, protože má dobrý výběr knížek a je krásně vymalovaná. Mám to blízko ze školy i z domu. Jsem velmi ráda, že zde je tak skvělá knihovnice v báječné knihovně!!!
---
Knihovna je super. Líbí se mi tady. A co chci najdu.
---
Na knihovně semi líbí všecho např. vše tu najdu počem toužím a líbí se mi to systém (můžeme si pučit více knížek, a měsíc máme na přečtení + prodlužování) Líbí se mi i to že je knihovna pro všechny. Malé, velké i dospělé. Možná bych dala více otevírací doby. Ale jen malinko. A NEBUDE MI VADIT KDYŽ KNIHOVNA ZŮSTANE VŽDY SVOU.
---
Moc mě to tu baví. Jsou tu bezva knížky.
---
Pěkný přístup knihovnice. Pojem o všech knížkách
---
Knihovna je hezká a přehledná. Knihovnice je přátelská hodná a dokáže poradit. Knížky jsou v dobrém stavu a jsou hezké Knihovna je přátelská.
---
Líbí se mi jak se ke mně chová knihovnice. Líbí se mi výběr knih a že umí knihovnice poradit. Knihovna je na dobrém místě.
---
V knihovně se mi líbí že je tady velký výběr knih.
---
V knihovně se mi líbí, ráda do ní chodím. Je tu spousta knížek na výběr a já už jsem jich hodně přečetla. Někdy se mi zdá, že bych mohla přečíst všechny knížky v knihovně. Ale vím že se mi to nikdy nepodaří.
---
Rád chodím do knihovny, protože doma nemám tolik zajímavých sci-fi knížek a sci-fi je moje nejoblíbenější literatura. (obrázek bohužel nejde přepsat)  :-)
---
Ať hledám, co hledám, vždycky najdu co potřebuji (knížku do školy, nebo jen tak pro zábavu), nikdy se mi nestalo, že bych odešla s práznou.
---
Je to tady hezky uspořádaný! Líbí se mi že sem můžu chodit od kolika let chci, protože třeba v Hradecký knihovně tam můžeme chodit sami  až od 12 let.
---
Líbí se mi že ja tady počítač. Líbí se mi že knihovnice mi pomáhá když něco hledám.
---
Hezky uspořádaná a přehledná knihovna. Velice Super chování knihovnice k dětem!
---
Chodím sem ráda. Paní knihovnice je velmi milá. Je to tu hezké a útulné.
---
Moc se my tu líbí. Je dobré že se tu ve všem vyznáme. Je to prostě super knihovna
---
líbí se mi jak se chovají ostatní čtenáři. také se mi líbí jaký je tu výběr knih.
---
Líbí se mi že je zde hodně čtení.
---
Na téhle knihovně se mi líbí, jak ji mám blízko. Mají tu velký výběr knížek i časopisů a vždy mě tady nějaká zaujme. Proto odsud nikdy neodcházím s prázdnou. A je tady milá a ochotná paní knihovnice. Není nic, co by mi tady vadilo, nebo se mi nelíbilo.
HURÁ, MÁM KNÍŽKU ZE SVÉ KNIHOVNY!náhled obrázku
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama