Úpně z jiného "soudku" IV aneb ALEXANDROVCI

26. září 2010 v 17:10 | DAKO |  ...z jiného "soudku"!
ALEXANDROVCI
Historicky největší turné v dějinách ČR
14 koncertů - 12 měst
Ve středu 22. Září vystoupili v Hradci Králové.

Vynikající vystoupení souboru, dokonale profesionální pěvecké, hudební a taneční výkony spojuje skvělá choreografie. To vše přináší neopakovatelný zážitek, který nemůže napodobit žádné jiné hudební těleso.

...Alexandrovův soubor písní a tanců je celosvětovým fenoménem a nemá v kulturním světě obdoby. Soubor oficiálně zahájil svoji činnost vystoupením v Moskvě 12.10.1928 pod názvem Soubor rudoarmějské písně. Na počátku měl jen dvanáct členů, později se rozrostl až ke dvěma stovkám členů. Jejich koncertní repertoár už dávno netvoří pouze ruské národní písně (Kaťuša, Kalinka, ..), které všichni velmi dobře známe, ale také zasahuje do všech hudebních žánrů od klasiky, přes jazz, rock až po moderní hudbu. Soubor se proslavil skutečně po celém světě a všude jsou jeho koncerty přijímány s obrovským nadšením. Můžeme se všichni společně těšit, co pro nás vyberou Alexandrovci ze svého přebohatého repertoáru pro letošní podzimní EUROPEAN TOUR 2010...
Do České republiky by se měl soubor vrátit nejdříve v roce 2014.
Alexandrovci v HK
Turné pokračuje 2.10 v Ostravě, 3.10 v Olomouci, 4.10 v Plzni, 5.10 v Karlových Varech, 7.10 v Praze, 8.10 v Českých Budějovicích a končí 9.10 v Pardubicích.
Soubor
foto:DAKO
Neváhejte, nádherné vystoupení stojí za vidění.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama