Knihovna v "České Kanadě".

4. září 2009 v 9:41 | DAKO |  cestování
TOULKY knihovnice ČESKOU KANADOU


Knihovna

Knihovna byla založena v roce 1946 s počtem 56ti svazků. V současné době vlastní fond cca 12.000 knih. Kromě vlastní půjčovní činnosti poskytuje knihovna informační služby a provozuje kulturně výchovnou činnost. Návštěvníkům je k dispozici internet. Knihovna má 340 čtenářů, návštěvnost 5 800 ročně a přes 20 000 výpůjček a program CLAVIUS. Knihovna se od roku 1971 7x stěhovala a nyní sídlí společně s Informačním střediskem v bývalém nákupním středisku na náměstí. A jak říká knihovnice Miluše Malinová (pracuje v knihovně již 38 let), s vedoucí IS Markétou Vondrovou se vzájemně zastupují a občané chodí prostě do "Íčka" !

Informační středisko

Informační středisko
Interaktivní mapy na našich stránkách vznikly díky realizaci projektu "Vzorové zavádění rozsáhlého informačního systému - Komunální geodata a turistický informační systém" spolufinancovaného Evropskou unií v rámci iniciativy Interreg IIIA.

-- Interaktivní mapa okolí Nové Bystřice ---- Interaktivní mapa Nové Bystřice ---- FlyCity (pouze pro Internet Explorer 5.0 a vyšší) --

Nové stránky vznikly díky realizaci projektu "Podpora incomingových cestovních kanceláří a informačních center - Zkvalitnění prezentace příhraničního regionu Novobystřicko a přírodního parku Česká Kanada" - spolufinancovaného Jihočeským krajem.
Úzkokolejka Nová Bystřice - Jindřichův Hradec: více než 100 let stará 33 km dlouhá železniční trať
Jihočeský kraj - Nová Bystřice - Úzkokolejka - Web - stojí za návštěvu !!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama