Pomoc v nouzi nejvyšší...metodičky...

20. ledna 2009 v 19:54 | DAKO |  Vzpomínání...

Vzpomínání... také se vám stalo, že vás čas (neúprosně běžící vpřed) zaskočil a najednou jste zjistili, že cosi nečekaně končí?!
Vzpomínání...přidejte se k nám, knihovnicím, a "projděte" se s námi mozaikou vzpomínek, perliček, střípků událostí, neuveřejněých (založených) příspěvků, ale i trapasů, které nás během 15 let potkaly.

Několik slov úvodem. Metodické oddělení Knihovny města Hradce Králové nepřerušilo činnost ani v období rozpadů střediskového systému což ve svém důsledku znamenalo pro neprofesionální knihovníky malých knihoven jednoznačně jen a jen výhru! Metodičky - jejich "ochranná křídla" nad knihovnami okresu Hradec Králové umožńují odborný rozvoj knihoven, jejich pestrou činnost a rozvíjení služeb čtenářům. Byly, jsou a budou dál studnicí nápadů, pomáhat v "nouzi" a "zachraňovat" situace! Než zavzpomínám na naše zážitky z různých akcí, pořadů či školení, které připravily, chtěla bych vám je představit, vážně i nevážně, tak, jak jsme je poznaly během letité spolupráce, my knihovníci a poděkovat za jejich podporu, ochotu a vstřícnost. Vždy šířily optimismus a dobrou náladu a jenom vyjímečně, opravdu jen vyjímečně (když naše nechápání čehokoli - ach jo, ta statistika - dostoupilo vrcholu) projevily jenom malinko, opravdu jen malinko, netrpělivosti. Přejme jim do další práce veselou mysl, pevné nervy a spokojenost v osobním životě! (foto:dako)


Metodičky a nepostradatelný doplněk
...pokračování v galerii obrázků.
A ještě jeden! 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama