Horor v knihovně

17. listopadu 2008 v 17:06 | DAKO |  Vzpomínání...
Vzpomínání... také se vám stalo, že vás čas (neúprosně běžící vpřed) zaskočil a najednou jste zjistili, že cosi nečekaně končí?!
Vzpomínání...přidejte se k nám, knihovnicím, a "projděte" se s námi mozaikou vzpomínek, perliček, střípků událostí, neuveřejněých (založených) příspěvků, ale i trapasů, které nás během 15 let potkaly.

85.let knihovny - oslava, 10.října 1998

Horor v knihovně? Nemožné! A přesto, stačí tak málo, jedno opomenutí a je tu!
85. výročí založení knihovny v Dobřenicích. Organizace a příprava programu probíhá bez problémů. Účinkující jsou připraveni, hosté na svých místech, zahajujeme. Na improvizované pódium, ohraničeném stoly, přichází Hana Kofránková a Alfred Strejček. Rychle ještě poslední kontrola zda je vše vpořádku a... vidím, je zle! Jediný stůl (ten se třemi nohami) stojí přímo uprostřed řady. Kolegyně, sledujíc můj upřený pohled, znehybněla. Naše ruce se pod stolem automaticky setkaly a očima jsme střídavě hypnotizovaly stůl (snad doufajíc, že zmizí) a účinkující (doufajíc, že je udržíme na jednom místě)! Recitační pásmo se zdálo být nekonečné (trvalo necelou hodinu)! A najednou byl konec! Úlevu střídala radost, radost úleva a zase radost, ale nejen z krásného zážitku...!!! Kdo nás ochránil? Snad "skřítek Knihovníček" nedopustil, aby se stalo něco, na co jsme nechtěly ani pomyslet, ani vidět ve snu natož ve skutečnosti! Horor...pro nás určitě ano!


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama