Knihovnické podzimní rozjímání aneb cestování v čase.

13. října 2008 v 19:37 | DAKO |  cestování
A je to tady. Podzim!

JARO - LÉTO - PODZIM - ZIMA
Zpočátku přívětivý, dobře naladěný, sluníčko hřeje, příroda září pestrými barvami, zdá se, že léto nikdy neskončí, je nám hej! A najednou, bez varování, se ráno vzbudíme a za okny není vidět nic než mlha! Mlha, bílá a hustá, která se převaluje sem a tam a nám, pomalu a jistě, padá na duši splín. Příroda se chystá ke spánku a je jí celkem šuma fuk co si s tím podzimním počasím počneme. Znáte to jistě také?! A co s tím? Jak zahnat myšlenky na podzimní plískanice, krátké dny a blížící se zimu? Chtělo by to terapii! Jistě, ale Co nám pomůže?!
Muzika - je dobrá. Můžeme snít a zapomenout.
Pokec s kamarády - určitě zabere. Vzpomenout na dovolenou a krásné letní zážitky.
Ale co zabírá, u mne určitě, je láska. Jenom klidně čtěte dál. Láska trvalá, která mne provází celý život. KNIHA! Je věrná, nezapomíná, je vždy poruce, potěší a pohladí na duši. Láska moje největší - Co život dal a vzal od Betty MacDonaldové. Není nic krásnějšího než se pohodlně zachumlat v teple s voňavou kávou a nasávat energii nejen do dlouhých podzimních dnů ale kdykoli když smutek padne na duši. Tarapie knihou nezklame nikdy!
Nemáte žádnou takovou knihu. Nevadí! Zajděte do nejbližší knihovny a nechte se inspirovat.
Kniha je láska co musíme mít...
foto: Z.H.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eva eva | E-mail | 19. října 2008 v 13:03 | Reagovat

mile vyznani, zvlaste v soucasne dobe, clovek musi mit neco s cim se rozveselit, a prozit vylet k postavam a cizim osudum .

2 DAKO DAKO | 31. října 2008 v 13:09 | Reagovat

Díky.Jsem ráda, že potěšilo.DAKO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama